Burgu & Tango Arjaan by Rotana ,rota yılbaşı programı , istanbul 2018 yılbaşı


Burgu & Tango Arjaan by Rotana ,rota yılbaşı programı , istanbul 2018 yılbaşı
Burgu & Tango Arjaan by Rotana
 
Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da Yeni Yıla Mutlu Bir Başlangıç Yapın!
 
Anadolu Yakası’nın en prestijli otelleri arasında yer alan, uluslararası otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’deki ilk otelleri Burgu & Tango Arjaan by Rotana, 2018’ye mutlu bir başlangıç yapmanız için, her detayın özenle düşünüldüğü muhteşem bir program hazırladı.
 
Otelin ünlü baş aşçısı Rafet İnce’nin elinden çıkma enfes Yılbaşı gala menüsü, gece boyu devam edecek ödüllü çekilişler ve Meya Pop Xtra Orkestrası’nın eğlenceli şovları ve canlı performansı eşliğinde 31 Aralık gecesi, 2017’ye heyecan dolu bir başlangıç yapmaya hazır olun. 
 
İki burgu kule ve tango figüründen ilham alınarak tasarlanan, etkileyici mimarisiyle Anadolu Yakası’nın prestijli oteli Burgu & Tango Arjaan by Rotana, 31 Aralık akşamı Balo Salonu’nda muhteşem bir yılbaşı gala yemeği ve partisiyle yılın son gününü şölene dönüştürüyor.
 
 Ödüllü Aşçıdan Enfes Yılbaşı Menüsü 
 
Otelin ödüllü baş aşçısı Rafet İnce’nin hazırladığı kutlama menüsü;
 
Füme somondan fesleğenli levreğe kadar şefin özenle seçtiği on iki leziz başlangıç,
 
Paçanga böreği,
 
İçli köfte ve kalamar tava ile ara sıcak,
 
Firik pilavı eşliğinde ağır ateşte pişrilmiş kuzu eti ya da mevsim sebzeleri ve kestane ile zenginleştirilmiş iç pilav eşliğinde fırında hindi dolması,
 
Enfes beyaz çikolatalı mousse,
 
Mevsim meyveleri ve 00:30’dan sonra sıcacık bir yeni yıl çorbasından oluşacak.
 
Bu enfes menüye gece boyu limitsiz yerli alkollü içecek ve sınırsız alkolsüz meşrubat da eşlik edecek. 
 
Eğlence Dolu Anlar
 
2008 yılından bu yana prestijli mekanlarda özel gecelerde sahne alan popüler Meya Pop Xtra Orkestrası ise modern Dünya müziklerinden, geleneksel ve yenilikçi Türk Müziği’ne, Balkan ve Rumeli ezgilerinden, popüler Alataurka şarkılara kadar geniş repertuarı ve coşkulu şovları ile konuklara eğlence ve dans dolu dakikalar yaşatacak
 
. Gecede ayrıca yapılacak ödüllü çekilişlerle misafirler Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da hafta sonu konaklaması, Pazar Brunch’ı ve otelin sağlık ve spor merkezi Bodylines’a ücretsiz giriş gibi çeşitli hediyelerle de kazanacaklar.
 
Saat 02:00 sularında sonlanacak etkinliğin ardından dileyen misafirler Burgu & Tango Arjaan by Rotana’nın stil sahibi ve konforlu odalarında konaklayıp, 1 Ocak günü zengin bir brunch’la yeni yılın ilk gününü otelde keyifle karşılayabilecekler.  
 
Erken Rezervasyon İndirimi Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da Yılbaşı Gala Yemeği ve Kutlama Partisi orta alanda kişi başı 299 TL’den, sahne önünde ise 349 TL’den satışa sunuluyor. 
 
15 Aralık tarihine kadar rezervasyonunu yaptıranlar ise %20 erken rezervasyon indiriminden faydalanabilecekler
 
Yılbaşı Gecesi Konaklama Yılbaşı gecesi otelde konaklama paketleri ise 129 Euro’dan başlıyor. 
 
Rezervasyon yaptırmak ve daha fazla bilgi almak için +90 216 500 7777 numaralı telefonu arayabilir veya fb.burgutango@rotana.com adresine mail gönderebilirsiniz.
 
Adres: Altayçeşme Mah. Samanyolu Sok. No:23 P.Kodu: 34843 Maltepe, İstanbul
 
Telefon: 0216 500 7777
 
Web: www.rotana.com
 


Etiketler

İstanbuldaki 2018 Yılındaki Yılbaşı Bölgelerini İnceleyin…

2018 yılbaşı, 2018 yılbaşı programları istanbul,istanbul 2018 yılbaşı konser, 2018 yılbaşı parti , istanbul yılbaşı , istanbul 2018 yılbaşı kutlamaları, 2018 istanbul yılbaşı tekne turları , İstanbul Yılbaşı Yat turları